Slide pic


Eshkaf

درباره ما

Horizontal Line

 

گروه تولیدی اشکاف در زمینه ی صنایع سلولزی با بیش از 27 سال دانش و تجربه توانسته از بزرگترین تولیدکنندگان مصنوعات چوبی در کشور باشد. همکاری با شرکت های بزرگ گازی و نفتی مانند POGC  و PRE در پروژه ی ملی پارس جنوبی و تجهیزات کمپ های کارگری و سکوهای گازی SPD1-11 گواه این ادعاست.

این مجموعه با به کارگیری جدیدترین متدها در صنعت چوب، توانسته است طراح، تولید کننده و مجری انواع سیستم های کابینت آشپزخانه مدرن، نماسازی با چوب، الوار، MDF، HDF، PVC، کوریَن (Corrin)، دکوراسیون های داخلیِ اداری و مسکونی، بانک ها، سالن های همایش، تجهیزات استخر و سونا و سایت های تفریحی و گردشگری در تهران و شهرستان ها باشد.

مجموعه اشکاف با در اختیار داشتن پرسنل متخصص در بخش های طراحی، مشاوره و تولید و همچنین با داشتن مجهزترین دستگاه های صنعتی CNC، برش و مونتاژ پنل های MDF، HDF، PVC و ... و توانایی ایجاد انواع Door Style در محیطی مناسب، قادر به تولید با کیفیت و ظرفیت بالا می باشد و آماده همکاری با سازمان ها، شرکت ها و پروژه های ساختمانی، انبوه سازان و شخصی سازی می باشد.

این مجموعه واقع در تهران – میدان رسالت - خیابان هنگام - شمیران نو به سبب همجوار بودن اتوبان همت با داشتن امکانات حمل و نقل کافی شرایط مناسبی را برای پیمانکاران از نظر ترانزیت فراهم کرده است.

 


copyright © 2013 - 2024, All rights reserved. Designer & Programmer: Hamed Abbasi